Фронтмен гурту “ТІК” Віктор Бронюк сів на дієту і схуд на 30 кілограмів. Про те, як і чому вирішив скинути зайву вагу артист розповів в інтерв’ю програмі “Ранок з Україною”.

Бронюк не приховує, що бажання схуднути виникло у нього після народження сина ще в 2010 році. Тоді артист “розривався” між роботою і домівкою, а його вага становила 120 кілограмів.

 – Відпрацювати концерт 2 години, плюс баян, який важить 12,5 кг, вішаєш на себе і стрибаєш. Зрозумів, що починаю швидше втомлюватися, – поділився з журналістами Віктор.

Музикант зізнався, що взявся за свою зовнішність і став контролювати цифри на вагах для того, щоб бути здоровим. За словами артиста, з тих пір він тричі на тиждень відвідує тренажерний зал разом з дружиною, однак, особливих дієт не дотримується. Завдяки такому підходу, а також повній відмові від алкоголю зірці вдалося схуднути на 30 кілограмів.

– Коли у мене запитують, як називається моя дієта, кажу ПМЖ – спробуйте менше жерти. Їжте все, що хочете, але трохи менше, – зізнався Бронюк.

Раніше в інтерв’ю з Катею Осадчою артист відзначив, що інтенсивні тренування дозволили йому подолати “шалену” дистанцію в 20 кілометрів під час подорожі в гори.

Віктору 40 років. Популярність прийшла до нього в складі групи “ТІК” в 2006 році. Чоловік більше десяти років перебуває у шлюбі з Тетяною Бронюк. Пара разом виховує двох дітей – 9-річного сина Данила і 10 -річну доньку Єву. Відомі хіти: “Олені”, “Вчителька”, “Біла хмара, чорна хмара”, “Білі троянди”, “Сірожене пірожене”.