Телеведучий і журналіст Савік Шустер, який часто сам бере інтерв’ю, став учасником політичної програми дружини Дмитра Гордона, Олесі Бацман.

Зокрема Савік з ведучою поговорили про те, чому в Україні варто легалізувати проституцію і марихуану, хто найгірший і найкращий власник українських телеканалів, чи може президент Володимир Зеленський бути обраним на другий термін, чи потрібен в Україні закон про медіа, а також про екзит-поли в день місцевих виборів, всеукраїнське опитування.

Але це не найцікавіше. Родзинкою інтерв’ю стали питання Шустеру про Порошенка.

Нагадаємо, в 2017 році за часів президенства Порошенка закрили ток-шоу “Шустер LIVE” і Шустеру довелося покинути країну.

Так на запитання ведучої про те, що він може сказати про Поошенка, Шустер відповів, що про Петра Олексійовича йому говорити складно, тому що він не об’єктивна сторона.

“Я вважаю, що Петро Олексійович Порошенко в моєму житті зіграв дуже негативну роль. І коли я кажу, що я не об’єктивний, – саме через це. Тому що реально він зруйнував програму, зруйнував бізнес, вигнав практично з країни, зіпсував здоров’я , якщо вже піти далі і далі … Це людина, яка по-справжньому моєму життю принесла величезну кількість шкоди. А я його на один з моїх днів народження запросив “, – заявив Шустер.

Так Шустер зізнався, що запрошував Порошенка на свій день народження ще до його президентства. А потім він просто зруйнував його життя і зараз спілкуватись з Порошенком він точно не буде.

“Людина реально взяла і чотири роки життя. Все, що було побудовано, зроблено, – все це він зруйнував до чортової матері. Ну добре. Він же віруюча людина? Прийде справедливість”, – зазначив Шустер.

– Майже два роки тому в інтерв’ю мені ви сказали: “Порошенко скупий, злопам’ятний і трошки товстий. Яка скотина …” Щось з цього змінилося? – запитала Бацман.

– Схуд, – коротко відповів Шустер.