Разумков вважає Мінські угоди на даний момент неефективними.
Про це він розповів в ефірі програми "Персона грата" на Українському радіо. Так, на запитання ведучого Дмитра Хоркіна, які дії робитимуться в новому парламенті, щоб спонукати країни продовжувати тиск санкцій на Росію, Разумков відповів: 

"Якщо ми говоримо про вирішення цієї проблеми, то в основному – це було заявлено давно – це формат пожвавлення "нормандського формату". Тому що якщо ми подивимося: за кілька років ефективність цієї структури перестала діяти. Плюс, можливо, його розширення за рахунок підписантів Будапештського меморандуму. Ми будемо прикладати до цього зусилля, будемо сподіватися, що це вийде за рахунок представників Великої Британії та Сполучених Штатів Америки як підписантів Будапештського меморандуму і, в принципі, як одних з ключових лобістів інтересів нашої держави на світовій арені".

Разумков також назвав важливим аспектом Мінського процесу.

"Наступним важливим аспектом є продовження "Нормандії" – це Мінськ, тому що дійсно до Мінська прив'язані всі ті санкції, які здійснюються стосовно Російської Федерації", – зазначив Разумков.

Політик згоден, що Мінський формат не можна назвати повністю ефективним, але визнає, що альтернативи йому зараз немає.

"Тому що якщо міняти систему і намагатися перебудуватися – звучала Астана або ще щось – то в момент переходу можна втратити можливість впливати на Російську Федерацію за допомогою санкцій. Тому йти від цих форматів нелогічно", – сказав Разумков.

Водночас він зазначив, що потрібно показувати внутрішнє прагнення в боротьбі за свободу.

"Тому що ми завжди або дуже часто йшли у фарватері дій як Європейського Союзу, так і Сполучених Штатів Америки з багатьох-багатьох питань, і ключова проблема, з якою ми стикаємося сьогодні – це відсутність або слабка реалізація реформ", – вважає Разумков.

Додамо, що Глава партії "Слуга народу" заявив, що питання про переїзд не зніматимуть з порядку денного.

Переїзд Офіса президента з Банкової до Українського дому відповідатиме європейській практиці, відкритості та прозорості влади.

"Насправді це реальна історія і до неї серйозно ставляться. Президент значно відкритіший за його попередників. І приміщення на Банковій дуже сильно тисне. А переїзд буде відповідати європейській практиці, відкритості та прозорості влади, яку декларує президент", – сказав Дмитро Разумков. 

Він підтвердив, що раніше планували переїхати за межі столиці, аби уникати заторів. Однак зараз про такий переїзд не говорять. 

"Йшла мова про те, щоб перенести за межі міста. В сьогоднішніх реаліях це малоймовірно. Тим паче, зараз президент їздить містом і не перекриває руху, не створює проблем іншим", – сказав Дмитро Разумков.