101554_5_650x410_8_650x410

Фахівці ВСУ ліквідували один з каналів інформаційного впливу бойовиків, який був встановлений у населеному пункті Вільхове, Станично-Луганського району Луганської області. Про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО в Facebook.

"Під час відпрацювання оперативної інформації військовослужбовцями відділу спеціальних операцій штабу АТО на водонапірній башті, розташованій на території загальноосвітньої школи, виявили приймально-передавальну антену, а в приміщенні школи – світч і блок живлення", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що дані пристрої використовувалися НЗФ ЛНР для зняття інформації з електронних пристроїв військовослужбовців ЗСУ, місцевих жителів, які знаходяться в зоні дії пристрою.

Крім того, використовуючи даний канал доступу до мережі Інтернет, військовослужбовці ЗСУ і населення сірої зони, що знаходиться в радіусі його дії позбавлялися можливості отримувати доступ до новинних ресурсів України.

За словами місцевих жителів, подібні пристрої (антени) встановлені практично вздовж всієї лінії розмежування, зокрема через кожні 4 км.