Збройні сили України ліквідували російського командира десантно-штурмового батальйону 104 десантно-штурмового полку підполковника Олександра Досягаєва.

Про це заявило управління стратегічних комунікацій ЗСУ

Повідомляється, що Досягаєв перемагав у номінації “Крилата піхота” на фестивалі “Армія Росії-2021”.

 “До vip-шанувальників творчості Кобзона доєднався командир десантно-штурмового батальйону 104 десантно-штурмового полку підполковник Олександр Досягаєв.
Олександр став найкращим у номінації “Крилата піхота” на фестивалі “Армія Росії-2021″, але при зустрічі з українськими воїнами йому це не допомогло”, – повідомили в управлінні.

Де і за яких обставин усунули Досягаєва, не уточнюється. Вчора, 27 травня, радник голови Офісу президента України Олексій Арестович розповів, що на Донбасі ЗСУ обстріляли командний пункт ворога. У ньому перебувало понад 20 старших офіцерів. Можливо, загибель підполковника — це якраз результат влучного удару українських захисників.

Нагадаємо, що у вівторок, 24 травня, стало відомо, що ЗСУ ліквідували генерал-майора Канамата Боташева, який виконував бойове завдання на літаку Су-25.
У небі над Україною в Луганській області українські ЗС збили винищувач. В результаті – загинув генерал-майор військово-повітряних сил Росії у відставці Канамат Боташев.

Про це повідомляла російська служба ВВС з посиланням на трьох колишніх підлеглих російського окупанта.

За їх словами, вони підтримували зв’язок із Боташевим після закінчення служби. На спілкування з журналістами екс-підлеглі генерала погодилися на умовах анонімності з міркувань особистої безпеки.
Один із них підтвердив, що в Україні Боташев виконував завдання саме на Су-25.

В одному з російських телеграм-каналів учасник повідомив про загибель Баташева: “Загинув Канамат. Район Попасної, 8:25… Перший захід НАР-и (некеровані авіаційні ракети – ред.), другий – бомби… Стінгер на виході з атаки, вибух у повітрі і… Все”. Адміністратор видалив коментар, але інші учасники продовжили обговорення.

Зазначимо, що Боташев – найвисокопоставленіший льотчик, про загибель якого стало відомо. До виходу у відставку він був командиром авіаційного полку.