Українські десантники знищили черговий підрозділ російських окупантів. Також ЗСУ ліквідували кілька одиниць ворожої броньованої техніки.

Про це повідомляє прес-служба Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.

“Воїни Десантно-штурмових військ Збройних Сил України успішно продовжують знищувати російські окупаційні війська на всіх напрямках. Зокрема, в одному з районів виконання бойових завдань, воїни 25 окремої повітряно-десантної Січеславської бригади ДШВ ЗС України знищили підрозділ російських окупантів та кілька одиниць бойової техніки”, – йдеться у повідомленні.

Час працює на Україну. Окупаційна армія швидко розкладається.

Про це пише соціолог та російський опозиціонер Ігор Ейдман.

Одночасно надходить інформація про жахливі безчинства і мародерство російських окупантів у Бучі та інших містах, про те, що вони все частіше відмовляються йти в бій, про майбутні постачання в Україну важкого озброєння зі США та Європи, про “прогрес на мирних переговорах” та можливу зустріч Путіна із Зеленським.

Путіну кров з носа треба закінчити війну імітацією перемоги до 9 травня, про це повідомляють світові ЗМІ із посиланням на західну розвідку, але це й так зрозуміло.

Путіну кров з носа треба закінчити війну імітацією перемоги до 9 травня

Час працює на українців. Окупаційна російська армія швидко розкладається, остаточно перетворюючись на натовп мародерів, і, мабуть, скоро просто у паніці побіжить. Тепер у переговорах та “мирній угоді” Росія з військової точки зору зацікавлена ​​набагато сильніше, ніж Україна. Українці можуть поводитися з Кремлем із позиції сили. Головне не вестись на путінський блеф і не дати себе обдурити.

Сенс “мирних” переговорів для Путіна дуже простий. Для нього вони є продовженням війни на знищення України іншими засобами. Не вийшло силою – намагається взяти підступністю.

Розрахунок у тому, щоб за допомогою імітації мирного процесу демобілізувати та розколоти супротивників (як в Україні, так і на Заході). А потім знову вдарити з позицій, що зміцніли.

Мирний договір із Путіним неможливий. Це патологічний брехун, який будь-якої миті може відмовитися від своїх зобов’язань. Неможливо домовлятися про правила чесної гри з шулером або гарантії безпеки з рекетиром-беззаконником. Будь-який договір з Путіним коштуватиме дешевше за папір, на якому написаний. Він ніколи не відмовиться від своєї ідеї-фікс – повернути Україну до імперського стійла.

Мир в Україні можливий лише через перемогу над путінською Росією. Іншого не дано.