Найважчі бої в Луганській області тривають у районі Кремінної, повідомив уранці 21 лютого голова ОВА Сергій Гайдай. Про це він говорив в ефірі телемарафону.

“Усі підрозділи, з ким би я не спілкувався, міцно тримають оборону. Почалася вже ескалація, зросла кількість обстрілів, зросла кількість наступів на певних напрямках”, – сказав Гайдай, який повернувся з поїздки Луганською областю.

За його словами, інтенсивні бої зараз тривають у районах Сватового, Білогорівки, і особливо – Кремінної.

“На сьогодні кремінський – найважчий напрямок на Луганщині. Туди кинули [росіяни] максимальну кількість і сил, і засобів, вони встановили потужні РЕБ-системи, які не дають нормально працювати нашим безпілотникам. Але наші війська тримають там оборону, а іноді переходять у контрнаступ і відбивають позиції у ворога”, – сказав голова обладміністрації.

Також російські війська продовжують накопичувати резерви на території Луганської області. Не виключено, що готується великий наступ.

За його словами, ситуація важка, але контрольована силами оборони. “Ворог і надалі збільшує потрохи обстріли наших позицій. Найгарячіше напевно в напрямку Кремінної. Кремінна та Білогорівка. У напрямі Сватового наші сили більш впевнено тримають позиції”, – сказав він.

Гайдай повідомив про велике накопичення російських сил на луганському напрямку. “У нас є інформація, що величезну кількість особового складу вони накопичили на нашій ділянці і техніки так само. Можливо, вони тримають до певної якоїсь дати, можливо, щось готують особливе”, – заявив голова Луганської ОВА.

Водночас військове командування українських сил наперед готує певні кроки, щоб не дати можливості повномасштабного наступу, зазначив Гайдай.