Дослідник Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов в інтерв’ю одному з українських радіо розповів, що окупаційні війська Росії вже не можуть стримати наступ Збройних сил України на Ізюмському напрямі.

«Наступ на ізюмському напрямі вже відбувається певними українськими силами. Ми бачимо багато відео, де вони знищують ворожу техніку, захоплюють її, навіть захоплюють прапори, документи. Проблеми російських військ у цьому напрямі очевидні», – сказав експерт.

Михайлов додав, що раніше у CIT вважали, що на Ізюмському напрямі буде російський наступ, але концентрації російської техніки там недостатньо навіть для того, щоб успішно стримувати українські наступальні дії.

До цього Михайлов говорив, що ЗСУ мають успіхи на Ізюмському напрямку — вони просунулися на кілька кілометрів.

«Як ми бачимо з повідомлення Генерального штабу, обмежений український наступ, який відбувається на півдні від Ізюма, вже досягнув певних успіхів. Російські атаки, якщо уважно читати зведення Генштабу ЗСУ, відбуваються на тих територіях, які на більшості карт зафарбовані червоним, нібито окуповані», — розповів Михайлов.

За словами аналітика CIT, з цього можна зробити висновок, що українські війська у напрямку окупованого Ізюма просунулися на декілька кілометрів на північ.

«Також було багато відео, насамперед від 93-ї бригади, про знищення російської техніки та її захоплення на тому напрямку», — додав він.