Сили оборони України знищили скупчення ворожої техніки у районі Чорнобаївки на Херсонщині. Окупанти намагалися вивести її до інших місць дислокації.

Крім того, підтверджено знищення до 60 загарбників у Першотравневому Баштанського району на Миколаївщині. Про це розповіли в оперативному командуванні “Південь” Сухопутних військ Збройних Сил України.

Остаточні втрати противника дорозвідуються, повідомив речник командування полковник Владислав Назаров.

За його словами, у Чорному морі корабельне угруповання противника на даний момент складається з 8 одиниць, серед них 1 ракетоносій, споряджений 8 “Калібрамі”.

Ворог на півдні продовжує перегрупування військ, зазнає вогневої поразки у напрямку позицій Сил оборони з метою стримування їх дій. Окупанти обмежили рух через Дніпро, заборонивши місцевому населенню використання будь-яких плавзасобів.

“Нещодавно звільнені Хрещенівку та Біляївку у Бериславському районі Херсонщини ворог обстрілював зенітно-ракетними системами С-300 та реактивними системами залпового вогню “Ураган”. Люди не постраждали”, – повідомив Назаров.

Також він додав, що підрозділи наших ракетно-артилерійських військ протягом ночі виконали понад 50 вогневих завдань, зокрема, завдано результативних ударів по альтернативній переправі в районі Антонівського мосту, що критично ускладнює ворогові логістику.