На Луганщині українська армія відтіснила війська рф від траси «Лисичанськ-Бахмут», якою в область доправляються гуманітарні вантажі, і вона тепер менше прострілюється. Про це повідомив у Телеграмі начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

В напрямку Попасної біля Комишувахи ворога відкинули на два кілометри, траса «Лисичанськ-Бахмут» тепер менше прострілюється. Гумвантажі їдуть, – зазначив Гайдай.

За його словами, обласний центр – Сєвєродонецьк – залишається під контролем України. Ворог успіху не має, загарбники залишаються в раніше захопленому ними готелі «Мир» на околиці міста, вглиб міста просунутися не можуть. Наші захисники вибили ворога з Тошківки та закріпилися.

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що 27 травня вдалося евакуювати 31 людину із Лисичанська. Також на Луганщину завезли гумвантаж, але втратили лобове скло машини. 

Це була одна з найважчих евакуацій за останній час, але найпродуктивніша. Патрульні поліцейські приїхали до Лисичанська забрати сімох людей, які заздалегідь повідомили, що хочуть евакуюватися. Патрульних це не влаштувало, і почалася психологічна розмова…декілька годин вмовлянь і 31 людина вже сиділа в броньованій автівці, з них 13 дітей. Одну жінку передали лікарям, адже днями вона перенесла інсульт, – наголосив він.

За словами Гайдая в автівці, яка везла гумвантаж для тих, хто залишився в області, ударною хвилею пошкоджено лобове скло.