ЗСУ знищили 2 генералів Росії на Херсонщині, один відповідав за “референдум”

У Херсонській області українські військові ліквідували двох російських генералів. Знищені генерали – це один армійський, а інший “ФСБ-шний”.

Останній відповідав за проведення так званого “референдуму” на Херсонщині. Про це розповів радник глави Офісу Президента Олексій Арестович.

За словами Арестовича, прізвища ліквідованих генералів уточняють. Окупанти загинули біля населеного пункту Стара Збур’ївка.

Успіхи української артилерії
У селах Дмитрівка та Чарівне на Херсонщині наші бійці влучили у 2 склади ворожих боєприпасів. Біля села Чкалове, що теж у Херсонській області, артилеристи ЗСУ ліквідували близько 200 ворожих солдатів. До слова, Арестович зазначив, що там підтвердили наявність сирійських найманців.

Також склад боєприпасів та паливно-мастильних боєприпасів накрили у Бериславському районі Херсонщини.

Радник додав, що успіхи є і на Запоріжжі, інформація про це ще надійде.

Щобільше На Херсонщині українські партизани допомогли ЗСУ знищити російські бази

Партизанські розвідники скерували артилерійські удари по двох російських базах в окупованій Херсонській області, у результаті чого загинули десятки ворожих солдатів.

Українські партизани у тилу ворожих російських окупантів допомагають ЗСУ наносити смертельні удари. За словами високопоставленого українського військового чиновника, партизани, до складу яких входять цивільні чи колишні солдати, надали інформацію, яка сприяла атаці ЗСУ на дві російські бази на Херсонщині.

Про це йдеться на сайті The New York Times.

“Попри те, що нестача зброї, боєприпасів та обладнання заважає українським військовим, партизани допомагають українським силам наносити смертельні удари по підконтрольній Росії території навіть у районах, де це небезпечно, а іноді й неможливо. Цього тижня партизанські розвідники скерували артилерійські удари по двох російських базах в окупованій Херсонській області, у результаті чого загинули десятки ворожих солдатів, повідомив високопоставлений український військовий чиновник”, – пише видання.

На цьому тижні українські розвідники підійшли до об’єкта російської армії в селі Чкалове і виявили на базі багато іноземних бійців, а також російських солдатів і важке озброєння. ЗСУ обстріляли базу снарядами, вбивши десятки бійців.

Пізніше того ж дня розвідники скерували чергову артилерійську атаку, цього разу на курортний комплекс у Старій Збурівці, біля гирла річки Дніпро, вбивши десятки російських солдатів, у тому числі двох генералів, йдеться в публікації.

За словами джерела, кількість загиблих під час удару, очевидно, була настільки високою (снаряди влучили в склад з боєприпасами), що виклик вибух і пожежа, яка горіла шість годин.

Військовий чиновник розповів, що перед нападом партизани підійшли до деяких іноземних бійців і, спробувавши з ними поговорити, припустили, що вони араби. Іноземні бойовики, схоже, жили в наметах поблизу будинків, окупованих російськими військами, і, ймовірно, були частиною контингенту сирійських військ, які прибули до Росії три тижні тому.

Саме тому Тактичні успіхи ЗСУ на Херсонщині скоро перейдуть у стратегічні: Маломуж про ситуацію на півдні

Вже скоро армія України отримає достатню кількість озброєння: перелом на користь ЗСУ розпочнеться у середині літа.

Очікується, що вже у середині літа військова ініціатива перейде до ЗСУ. До липня буде значне поповнення запасів озброєння, постачання якого забезпечують західні партнери. Саме такі перспективи для України озвучив генерал української армії Микола Маломуж. “На сьогодні ми бачимо успіх дій ЗСУ на Херсонщині. Загалом вдалося витіснити супротивника з 18 населених пунктів. За наявності умов війська зможуть взяти війська РФ в оточення у Запорізькій та Херсонській областях. На жаль, на сьогоднішній день таких умов немає.