Схоже, Арсен Аваков таки всерйоз зібрався вивести Харківщину з прямого впливу Зеленського. Про це пише тг-канал “Легітимний”.

Далі подаємо в оригіналі:

Міністр МВС традиційно нерівно дихає до рідного регіону, а з урахуванням результатів місцевих виборів мала батьківщина для нього стала взагалі важливіше важливого. У минулому губернатор Харківської області, Аваков вирішив повернути собі повний контроль, звівши до мінімуму вплив Президента.

Як? Дуже просто. Кернес покинув мерське крісло назавжди, святе місце поки порожньо. Тому Аваков задумав рокіровку. З одного боку, він сватає в губернатори Ігоря Терехова, заступника Кернеса і друга російського олігарха Фукса. З іншого, вмовляє Президента проштовхнути Олексія Кучера, нинішнього главу ХОДА, в мери Харкова на майбутніх позачергових виборах. Мовляв, Терехов і обладміністрацію побудує стрункими рядами, і Кучеру мерство організує. Особливо, якщо врахувати, що Ігорю Терехову не в новинку виконувати накази Авакова. Колись він був його першим замом в ХОДА, а потім у важкі для того часи переметнувся до Кернеса. Тобто зараз буде замолювати гріхи перед міністром МВС з особливою ретельністю.

Багатоходовочка зухвала, розрахована на те, що з Києва харківські розклади не помітні. Тому що насправді від Терехова в ХОДА для Зеленського толку буде нуль – як з козла молока. Підкорятися він буде Авакову, а не президентській вертикалі.

Зате там, де Терехов зараз – в міськраді – він для Банкової знахідка. По-перше, навколо сотні очей міцної команди, балуватися та відхилятися від лінії партії не дадуть. По-друге, адміністратор він хороший, всі ходи виходи знає, в свою гру грати не буде, домовитися з ним не проблема.

“Так що, одужуйте, Володимир Олександрович, і не втрачайте пильність і Харківщину!”, – підсумували в повідомленні.

Нагадаємо раніше президент Зеленский звільнив кілька губернаторів – голів Івано-Франківської, Сумської та Одеської областей.

Також, вчора 9 листопада, стало відомо, що Зеленський захворів коронавірусом.