4

Януковича підозрюють тільки у  двох справах –  щодо Майдану і Укртелекому, повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на ua.korrespondent.net.

 

 

 

 

 

Віталій Сердюк, адвокат екс-президента України повідомив, що розслідування проти Януковича у справі  Майдану зупинено. За його словами, у цій справі Інтерпол відмовився оголошувати колишнього президента України в розшук.

 

 

 

"З боку захисту в ГПУ надійшло звернення, підписане особисто Віктором Януковичем, про необхідність у зв'язку з тим, що до теперішнього часу немає результатів розслідування цієї справи, надати суспільству можливість особисто з'ясувати, що в цій справі відбувається. Від ГПУ ми одержали категоричну відмову. Генпрокуратура не побажала надати суспільству доступу до такої інформації", – сказав адвокат.

 

 

 

Підозрюють Януковича тільки у розгоні людей на  Майдані і у справі з Укртелекому.

 

 

 

"Коли ви чуєте, що оголошено про нові підозри, а підозри виникають постійно, треба щоразу розуміти, що це поняття тільки процесуальне і воно не свідчить про вчинення певних злочинів і не свідчить про наявність певної доказової бази. Підозри, про які йшла мова постійно протягом цього року» – більшість з них не були пред'явлені і вручені Януковичу.

 

 

 

Сердюк також повідомив про те, що екс-президент залишається громадянином України, зареєстрований він у Києві на Оболонській набережній. Він додав, що сьогодні у другій половині дня Янукович повідомить свою реальну адресу в Ростові-на-Дону.

Адвокат зазначив, що сьогодні Янукович повідомить слідству свою адресу проживання в Ростові-на-Дону.