16 депутатів Верховної Ради від «Слуги народу» пропонують парламенту заборонити призупинення дії санкцій Ради національної безпеки й оборони рішеннями судів, який раніше ввів санкції проти розробників вірусу NotPetya.

Про це йдеться в законопроекті №5667 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань діяльності Ради національної безпеки й оборони України», передають «Українські Новини».

Депутати пропонують внести зміни в норму закону щодо випадків забезпечення позовів.

Згідно із законопроектом, заходи забезпечення позову, що застосовуються судом, не можуть зупиняти дії спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, що застосовуються рішеннями РНБО відповідно до закону «Про санкції».

Також законопроект передбачає, що оскарження в судах рішень, прийнятих РНБО відповідно до закону, не зупиняє застосування санкцій.

Нагадаємо, 18 червня Рада національної безпеки й оборони України ввела санкції проти шести фізосіб і чотирьох юросіб, пов’язаних зі спецслужбами РФ. Серед них – олігархи Фірташ і Фукс.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.