Кремль може найближчим часом спробувати заморозити війну проти України, яку не в змозі виграти.

Лукашенко 31 березня голосно закликав до перемир’я Україну та РФ. Моментально на його слова відреагували у Москві, що може свідчити про узгодженість дій. Таку думку висловив відомий український журналіст Денис Казанський.

Лукашенко не вперше каже про необхідність заморозити війну. Однак, несподівано на це відповів прес-секретар диктатора РФ Дмитро Пєсков. Він заявив, що це питання обговорюватиметься наступного тижня на зустрічі глав РФ та Білорусі, що вкрай дивно.

“Є і така версія, що Росія оголосить перемир’я в односторонньому порядку, щоб потім спробувати виставити себе постраждалою стороною і голосити на весь світ, що це Україна – “агресор, який не хоче миру””, – попередив Казанський.

Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо.

Очевидно, український контрнаступ дуже турбує Москву. Наразі Київ накопичує за допомогою західних партнерів та союзників ресурси, щоб прорвати оборону ворога та продовжити звільнення територій.

Більшість експертів схиляються до думки, що контрнаступ ЗСУ відбудеться на Південному фронті. Вони вважають, що Сили оборони спочатку прорвуться до узбережжя Азовського моря, після чого, можливо, розпочнуть операцію зі звільнення Криму.