Леонід Кравчук, як і Володимир Зеленський, готовий зустрітися з Володимиром Путіним. Українському політику є що сказати кремлівському лідеру.

Російська сторона сама пропонувала представникам України зустріч на Донбасі. Пропозицію висунули під час минулої зустрічі політичних радників нормандського формату. Про це глава української делегації у Тристоронній контактній групі заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

“І тут Володимир Зеленський використав саме цей факт і запропонував Путіну зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу”, – нагадав Кравчук.

За словами Кравчука, після пропозиції Президента України Путін перебуває у важкій ситуації. Щоправда, наразі не можна стверджувати, що зустріч буде. Якщо у Москві відмовляться, це означатиме, що Путін не підтримує свою ж російську пропозицію.

“Але Путін завжди може сказати, що це Україна і “я в Україну на зустріч не поїду””, – додав глава української делегації.

Крім того, Кравчук підсумував, що теж готовий зустрітися з Путіним, бо “має що сказати” і йому, і кремлівським політикам.

Крім того, перший президент, глава української делегації в ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24” розповів, що сім’я підтримала його заяву про готовність захищати Україну від Росії зі зброєю в руках.

Кравчук зазначив, що разом з ним готові піти син і онук.

“Вони готові піти разом зі мною. Дружина вже не піде, тому що вона не вміє тримати гвинтівку в руках. Але син, онук та інші сказали, що це правильна позиція кожного громадянина, який є патріотом і повинен захищати свою землю, сім’ю, дітей, країну. Ми єдині в цьому плані, жодних критичних зауважень на мою адресу не було, та й не могло бути. У цьому випадку я висловив позицію літніх людей”, – пояснив перший президент.

Нагадаємо, 6 квітня в ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24” перший президент України Леонід Кравчук заявив, що він завжди тримає зброю напоготові.

На запитання, чи готовий він використовувати цю зброю, “якщо хтось стрибатиме з парашутом біля вашого дому з російськими прапорами”, перший президент відповів ствердно.

Пізніше Кравчук визнав, що “трохи перебільшив”, тому що у нього “вік уже не стрілецький”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.