Юлія Тимошенко 28 серпня побувала у Херсоні, де на вулицях міста напередодні її візиту з’явилися листівки, плакати та банерами, що натякають на «дружбу» Тимошенко з президентом Росії Володимиром Путіним.

На плакатах та листівках, розвішених до приїзду Тимошенко, зображений Путін, на голові у якого – фірмова коса Тимошенко. Також присутній напис: «Юля Путіна. Я заберу у вас майбутнє». 

Плакати були розміщені, зокрема, на Миколаївському шосе, на вул. Перекопській, на пр. Ушакова. 

Окрім того, Херсонський вечір леді Ю зробила парасолька… з логотипом Партії Регіонів, з якою на зустріч з опозиціонеркою прийшла одна з городянок. Аксесуар із тих, що чи не кожному-ліпшому тикали в руки під час передвиборної кампанії-2012, виявився стійкішим за президента, політсилу якого, власне, він рекламував. І от тепер вже парасоля захищає від теплового удару електорат іншого кандидата.

А тепловий удар, між іншим, міг бути легко. Замість заявлених 17.00 політик показалася на площі лише через 20 хвилин, і це у 30-градусну спеку. Увесь цей час ситуацію під контролем намагався утримати нардеп Юрій Одарченко, розповідаючи про  українські «облгазИ» і їхні схеми. Тим часом публіка чекала на саму Тимошенко.Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Кілька сотень херсонців, здебільшого, пенсійного віку, прийшли послухати про нові тарифи на газ, які три дні тому гучно пообіцяла знизити «Батьківщина».

Леді Ю з’явилася без пафосу, але зі старими гаслами, на кшталт «Ми разом поборемо цю банду», «Хочу дати вам надію», «На телеканали мене на пускають, але є народна пошта – від серця до серця» і т.д. Виступивши хвилин 20-ть, політик було вже попрощалася, але все ж вирішила піти в народ.

За металевим парканом-гратами спричинився ажіотаж, бо Юля тисла руку всім, до кого лише діставала. Режим «своя в дошку» відтягнув часу ледь не більше, ніж виступ про банду і газ зі сцени.