Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що виконуватиме свою військову присягу так, як це написано у законі. 

Про це він сказав під час свого візиту на Львівщину, коментуючи можливість своєї відставки у зв’язку з обранням президентом Володимира Зеленського. 

«Хочеш насмішити Всевишнього – розказуй про свої плани. На все воля Божа, тому як буде, так буде. Я військовий, служу своїй державі. Мої колеги служать своїй державі під військовою присягою. І ми будемо цю військову присягу виконувати так, як це написано у законі. Держава має інституції. Ми повинні виконувати державницькі функції, забезпечувати функціонування держави і ми це будемо робити», – сказав Анатолій Матіос.

 Крім того, він зазначив, що давно знайомий з новообраним президентом Володимиром Зеленським, але ні під час передвиборної кампанії, ні по її завершенню з ним не зустрічався. 

«Так я зустрічався із Зеленським. Мало того, добре з ним знайомий, але після виборів і у процесі передвиборної кампанії я його не бачив. Якщо він викличе головного військового прокурора як верховнокомандувач я, як людина військова, повинен прийти і зробити відповідну доповідь. Ми повинні поважати усі державні інституції. Президенство – це державний символ непорушності і цілісності нашої держави», – резюмував головний військовий прокурор.

Нагадаємо, Анатолій Матіос раніше розповів про своє майбутнє у якості держслужбовця – за його словами, він не продовжить служити тільки у тому разі, якщо наступить мир.

"Я не чиновник, я військовий. Моя доля визначена закінченням військового контракту 11 жовтня 2019 року. Далі або не продовжу, якщо наступить мир, а якщо не буде миру – буду далі служити", – зазначив Матіос.

Варто зазначити, що в останні два дні представники Зеленського пробивають ґрунт щодо того, щоб замінити п’ятьох міністрів: міністра у справах ветеранів Ірину Фриз, міністра інфраструктури Володимира Омеляна, міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадія Зубка, міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва та міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика”, – розповіло джерело у Верховній Раді, не вийнятком можуть стати і військові керівні посади.