Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» заявив, що президент України Володимир Зеленський, найімовірніше, не зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним.

«Хочу сказати позитивний момент, який мені став відомий: найвірогідніше, Зеленський не поїде на зустріч з Путіним. І це дуже здорово. Я теж про це постійно говорив, звертався до Зеленського, щоб він не зустрічався з Путіним, тому що від цієї зустрічі чекати Україні немає чого. Путін говоритиме тільки з сильною Україною», – зазначив Гордон.

На його думку, Україна сьогодні не в такому становищі, щоб на рівних з Путіним розмовляти.

«Дарувати він (Путін – ред.) нам нічого не буде, він буде знущатися і над Україною, і над нашим президентом, чого я особисто не хотів би. Він уже починав говорити, що ми не будемо говорити про Крим, Донбас… З цими розмовами нехай сидить собі в Москві і розмовляє сам з собою», – заявив журналіст.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що “зараз все йде до того”, що зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним відбудеться.

“Мені здається, все йде до того, що ця зустріч відбудеться. Я дійсно запропонував, ви це чули, зустрітися на Донбасі. Президент РФ підтвердив бажання зустрітися, але запропонував зустріч у Москві. Я вже дав завдання голові Офісу президента Андрію Єрмаку, щоб він зв’язався з адміністрацією президента Путіна і знайшов порозуміння, терміни та місце, де ми можемо зустрітися. Я вважаю, головне – це суть, про що. А коли, де — це вже деталі”, — сказав він.

У відповідь на ремарку про слова Путіна про нібито утиски російської мови та церкви, Зеленський навмисно заявив по-російськи, що в Україні люди вільно розмовляють різними мовами.

“Всі знають російську мову, але ми пам’ятаємо, що наша державна мова – українська. З питання церков – у нас держава від них відокремлена, вони у нас вільні, і люди вільні, і церкви. Хто куди хоче, той до такої церкви й ходить. У нас з цим немає проблем. Якщо ці питання стоятимуть на порядку денному при зустрічі, будь ласка, обговоримо”, — сказав він.

Також Зеленський заявляв, що Ватикан є “ідеальним місцем” для зустрічі з Путіним. У Кремлі відповіли, що про це поки офіційно не знає ані Ватикан, ані російська сторона.