Керівництво парламентської фракції “Слуга народу” вирішило заборонити народним депутатом їздити на дорогі курорти, такі як Мальдіви і Сейшели, в період новорічних свят. Однак з’являється інформація про те, що Президент України Володимир Зеленський разом із політичним бомондом ймовірно все-таки покинуть країну на цей період

Як пише телеграм-канал “Политика Страны” з посиланням на власні джерела.

“За їх словами, приводом для такої заборони стала інформація, що впливова людина на митниці і тіньовий куратор однієї з груп в “Слузі народу” Ілля Павлюк зібрався з сім’єю, родичами і соратниками-депутатами на Мальдіви”, – говорить джерело.

Після цього і було прийнято рішень заборонити депутатам летіти на дорогі курорти, щоб уникнути медійного скандалу.

“Так що якщо Павлюк і відправиться на острови, то без супроводу своїх депутатів”, – говорить джерело.

У свою чергу в телеграм-каналі “Картель” відзначили:

“Пішли плітки, що зам. глави Офісу Президента Кирило Тимошенко вже забронював собі відпочинок на Сейшелах.
Весь український політичний бомонд «звалює» з країни після Нового року. Зараз майже нереально купити собі квитки в Домінікану, Сейшели, Мальдіви. Ціни зросли в рази.

Ніхто з політиків і чиновників не хоче сидіти під час тотального локдауну в Україні, тому їдуть на море «гріти кістки», поки весь український народ буде сидіти вдома “.

Також вони “Картель” зазначив, що в перших числах січня Президент України Володимир Зеленський і глава Офісу президента теж збираються в теплі країни.

“Наша інформація підтверджується, що Зеленський буде разом з Главою Офісу Президента Андрієм Єрмаком зустрічати Новий рік в Україні.

Зараз ходять плітки, що в перших числах січня вони хочуть полетіти на море в теплі країни “.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що президент Володимир Зеленський напередодні Нового року відправиться відпочивати в карпатську резиденцію “Синьогора” в Гуті Івано-Франківської області.

Президентська дача за 60 кілометрів від Івано-Франківська. Загальна площа території становить 10886 га. Сюди входять і огороджені мисливські угіддя і заповідні ліси навколо.

На території є ресторан, десять будівель, канатна дорога і розплідник з тваринами.

За деякими даними, загальна площа всіх приміщень сягає 5000 кв.м. Головна будівля 3-поверхова. У підземних приміщеннях – свій SPA-комплекс: 25-метровий басейн, різноманітні джакузі і сауни, фонтанчик із джерельною водою. Другий поверх займають спальні з шикарним євроремонтом.

У будівництві є фойє з мармуровою підлогою і озелененими колонами, велика бібліотека з галереями і камінний зал. Всі меблі зроблені в Італії.

Навпроти резиденції розташований великий ставок з коропами і фореллю, там же плавають дикі качки. Окремо варто відзначити православну каплицю.

До речі, біля президентської дачі, в 600 метрах – вертолітний майданчик, поєднаний з основною будівлею міні-автобаном.