У Львівській області 17-річна вагітна дівчина, яка звернулася в лікарню через температуру і нежить, померла в перебігу декількох годин після госпіталізації в стаціонар.

Дівчина відправилася в поліклініку в сусідньому населеному пункті, де сімейний лікар перенаправив її на стаціонар в Новороздільскую міську лікарню – через п'ять годин вагітна померла.

Причина, яку вказали в свідоцтві про смерть – серцево-легенева недостатність і вірусна інфекція, лікарі також допускають гіпертоксичну форму менінгококової інфекції.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

"Фактично тиск не визначався. Дихання не було самостійним, вже починалися зміни шкіри. Ну, і різні процеси, такі, які свідчили, що серцева діяльність вже була зупинена", – сказав старший ординатор реанімаційного відділення Олег Стець.

У той же час родичі жертви впевнені, що причиною смерті стала лікарська помилка. На їхню думку, лікарі вкололи дівчині антибіотик, на який у тій була алергія.

"Задушили заживо. Укололи їй антибіотик і кажуть, що у неї була інфекція. У неї була алергія на антибіотик", – стверджує тітка загиблої.

При цьому, нікому з рідних достовірно невідомо, як і чим лікували пацієнтку – неповнолітню госпіталізували на стаціонарне лікування без присутності родичів.

В даний час правоохоронці з'ясовують, чи винні лікарі в смерті дівчини, яка не дожила до свого повноліття три місяці. Поліція відкрила провадження за статтею про неналежне виконання професійних обов'язків.