У Києві, як і на більшій території України, у перший день весни аномально холодно та сніжно , передає Корупція.Інфо

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Сьогодні, в перший день весни, Київ замітає снігом. Місто, в буквальному сенсі, бореться зі стихією. З ночі вже випало до 20 сантиметрів опадів. Але при цьому вранці практично весь комунальний транспорт вийшов на маршрути, графік руху, звичайно, порушився, але транспорт працює", – сказав Кличко.

Він наголосив, що влада міста завчасно розробила алгоритм роботи всіх комунальних служб у надскладних погодних умовах і всі дії тримає на контролі.

Але, зауважу, поки тривають інтенсивні опади, швидко прибрати сніг з доріг і тротуарів вкрай складно. За технологією, активна робота техніки і комунальних працівників починається після закінчення снігопаду, – пояснив міський голова. Також він попросив допомоги у військових та поліції.

Кличко також виголосив жорстку вимогу до балансоутримувачів – прибирати території, закріплені за ними. Він додав, що деякі депутати Київради вже підключилися у себе на округах і допомагають райдержадміністраціям координувати роботу з прибирання територій.

Популярне: "Інколи підміняла справжнього політика": В Мережі показали двійника Тимошенко. Важко не сплутати

"Звертаюся також до небайдужих киян. Хто має можливість, допомагайте двірникам і комунальникам. Виходьте у двори і на прибирання тротуарів біля ваших будинків. Інвентар можна отримати в експлуатаційних компаніях ваших районів", – закликав мер Києва.

Кличко також вкотре звернувся до водіїв із закликом не виїжджати в місто без крайньої необхідності, а натомість користуватися комунальним транспортом.

Також повідомлялося, що аеропорт "Бориспіль" скасував деякі внутрішні рейси.