Популярне: А тепер тримаю міцніше !!! Саакашвілі Зробив пріголомшуючу заяву относительно свого повернення, оце так видав

Глава партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що 10 вересня поїде до Польщі, щоб підтримати екс-главу Одеської ОДА Михайла Саакашвілі, передає Коррупція.Інфо

"Я обов'язково підтримаю Міхо Саакашвілі особисто. Я поїду. Він 10 вересня збирається просто мирно прийти і пред'явити лист, де є підстави того, що він має право жити в Україні навіть якщо його позбавили громадянства.

І він має право піти в український суд і з'ясувати : його чесно позбавили громадянства чи ні

. Я хочу поруч з ним стати, незважаючи на те, що ми політичні конкуренти, для того щоб показати, що політична конкуренція не може використовувати всі брудні методи політичних репресій, які зробив діючий президент по відношенню до ившего президента Грузії ", – сказала Тимошенко.

Вона підкреслила, що для підтримки екс-голови Одеської ОДА готова поїхати в Польщу.

"Ви знаєте, що пан Саакашвілі не може перетнути кордон і зайти на територію України. Тому, безумовно, я буду його підтримувати там, де буде він. Він буде на території Польщі, – заявила вона.

Під час виступу на одному з національних телеканалів нардеп Юлія Тимошенко продемонструвала повернення до старого образу

Глава “Батьківщини”, нардеп Юлія Тимошенко знову відзначилася зміною іміджу. Під час виступу на одному з національних телеканалів політик з’явилася в старому образі.

Судячи з кадрів трансляції, Тимошенко після тривалих експериментів з зачіскою знову заплела знамениту косу.

Нагадаємо, що саме ця деталь стала найбільш відомою в образі політика.

Раніше користувачі мережі висміяли появу голови парламентської фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко в новому образі на Всесвітній конгрес українців. Так, на думку журналістки Тетяни Висоцької, нардеп в обраному образі нагадує ельфа.