Про це повідомила глава фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі програми "Наслідки" на телеканалі NewsOne, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ці слова шокували українців: Гройсман жорстко прокоментував вибухи на складах під Вінницею

Калинівка відрізняється від інших вибухнувших раніше складів тим, що там зберігалося найцінніше військове обладнання.

Тимошенко висловила думку, що вибухи на складі – не випадковість."Під час війни такі об'єкти при реальному головнокомандуючому посилено охороняються і на суші, і з повітря. Насправді, неможливо робити проти таких складів диверсії. Я вважаю, що це може бути диверсія, але це скоріше обман, коли так говорять", – зазначила нардеп.

Тимошенко впевнена, що за вибухи на складі в Калинівці ніхто не понесе відповідальність або знайдуть "стрілочника, на якого все повісять".

    "Саме тому у мене немає сумнівів, що якби зараз було проведено глибинне розслідування, ми б просто переконалися, що там вже ніякої зброї не було. І що ці склади вибухають, щоб закрити сліди розпродажі цієї зброї і боєприпасів, на тіньових ринках", – пояснила політик.

Вона додала, що в іншому випадку винних б знайшли і не допустили б "такого хаосу" навколо складів з найціннішою українською зброєю в подальшому.