Україна може повернути окуповані Росією території Донбасу, якщо вдасться реалізувати схему з перекриттям миротворцями українсько-російського кордону, передає Корупція.Інфо

Популярне: На загальну суму 1,5 мільйона доларів: До суду направили справу щодо екс-заступника міністра та двох його синів

Про це заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань національної безпеки і оборони, командир Української добровольчої армії, колишній лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош.

"Звичайно, ці миротворці не повинні бути якимись дуже тісними союзниками Російської Федерації – з якогось Узбекистану чи Казахстану. Це все одно, що Росія, і тоді все буде нормально тільки для них. Ось за таких умов теоретично можна було б відмовитися від проведення широкомасштабної військової операції і віддати справу відновлення територіальної цілісності і захисту нашої національної безпеки в руки СБУ ", – зазначив він.

За словами Яроша, тоді навіть не дивлячись на присутність миротворців, можна було б влаштувати зачистку і нейтралізувати "кожне чудовисько, яке здійснювало злочини проти України зі зброєю в руках".

"Хтось, до речі, з американських сенаторів недавно абсолютно правильну фразу сказав. Що війну можна завершити не введенням миротворців, а висновком з України, з її окупованої частини російських військ. Це б вирішило питання насправді! А так, якщо миротворці там будуть присутні для того, щоб законсервувати ситуацію просто-напросто, щоб не було активних бойових дій, то "ДНР-ЛНР" будуть себе там прекрасно почувати – такий варіант нам не підходить ", – підсумував Ярош.