Президент України Володимир Зеленський призначив тимчасових виконувачів обов'язків голів Одеської та Полтавської обласних державних адміністрацій (ОДА).

Указом від 14 червня, розміщеним на офіційному сайті президента в суботу, т.в.о. голови Одеської ОДА призначено заступника голови Одеської ОДА Світлану Шаталову.

Іншим указом т. в. о. головою Полтавської ОДА призначено першого заступника керівника Полтавської ОДА Олега Пругла.

11 червня стало відомо, що президент України звільнив або відсторонив з посади 15 голів обласних державних адміністрацій.

"Сьогодні надійшла перша частина подань з Кабінету Міністрів на звільнення керівників обласних державних адміністрацій. Отже, звільнено голову Чернігівської, Хмельницької, Херсонської, Тернопільської, Сумської, Полтавської, Одеської, де відсторонено від виконання обов'язків в. о. голови, Миколаївської, Львівської, Кіровоградської, Київської, Івано-Франківської, Запорізької, Закарпатської та Волинської обладміністрацій", – повідомив заступник глави Адміністрації президента України Руслан Рябошапка

Як пояснили агентству "Інтерфакс-Україна", в 12 з перерахованих 15 областей звільнені голови ОДА, в Одеській, Полтавській та Херсонській, де раніше були виконувачі обов'язків голів облдержадміністрацій, вони відсторонені.