Українські активісти стверджують: правоохоронці допомогали невідомим молодикам бити їх.

Сьогодні, 10 травня, очільник МВС Арсен Аваков підписав наказ про звільнення з посад начальника управління поліції Дніпропетровської області генерала Ігоря Репешка, начальника міського управління поліції Дніпра полковника Андрія Бідила й відповідних заступників щодо забезпечення громадської безпеки передає Корупція.Інфо.

Популярне: Нова “зрада”: те, що знайшли у Парасюка шокувало всю країну, від побаченого у вас точно мову відніме

Він повідомив, що було призначене службове розслідування для подальшого вивчення дій поліцейських. До Дніпра також було направлено комісію Департаменту внутрішньої безпеки.

"Створена спеціальна слідча група і спрямована в Дніпро – для розслідування дій цивільних осіб і їх координаторів в рамках порушених кримінальних проваджень", – написав Аваков у Facebook.

Нагадаємо, 9 травня в Дніпрі сталася бійка між молодиками спортивної статури та ветеранами АТО: усе це відбувалося на очах у поліції. Конфлікт через заборонену символіку виник спочатку з соціалістами і загострився після того, як колоною рушили представники "Опозиційного блоку". Невідомі розпилили сльозогінний газ. А потім у бійку вступив супровід народного депутата Олександра Вілкула – у всіх були однакові помаранчеві наклейки на одязі. Українські активісти стверджують, що працівники поліції допомагали бити їх разом з "тітушками".