Директор департаменту освіти і науки Сумської ОДА Олена Попова, подала клопотання до Міністерства освіти та науки України про розірвання контракту з керівником сумського професійного училища будівництва та автотранспорту – Ігорем Козолупом, повідомляє Depo.Суми, передає Корупція.Інфо

За словами чиновниці, міністерство не може зараз прийняти рішення, це питання буде розглядатися на кадровій комісії.

Головний спеціаліст відділу зв’язків із ЗМІ міністерства освіти та науки України Костянтин Поліщук розповів, що лист, який надіслали з Сум, не додано до електронної бази внутрішнього документообіг, лист допоки не пройшов бюрократичну процедуру реєстрації.

Щодо ситуації з системою опалення, виконувач обов’язків директора ВПУ №11, Олег Геренко, розповів: після візуального обстеження радіаторів виявили, що ушкоджена частина приміщень, які переважно знаходяться на боці навчального корпусу, яка виходять на стадіон. Інша сторона візуально не ушкоджена. На даний момент діти знаходяться на канікулах.

Зараз ПТУ у Сумах фінансуються з місцевого бюджету. У минулому році на утримання цього закладу з міського бюджету дали близько 9 мільйонів 300 тисяч.