Президент пообіцяв програми підтримки бізнесу

Президент України Володимир Зеленський звернувся до підприємців з проханням не звільняти людей в умовах карантину. Про це передає прес-служба Офісу президента.

Зокрема, зазначається, що для запобігання масового безробіття в Україні будуть впроваджені спеціальні державні програми.

“Незабаром будуть розроблені державні програми підтримки громадян і бізнесу, які постраждали внаслідок обмежувальних заходів, введених через поширення коронавіруса”, – уточнили в прес-службі.Нагадаємо, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак зобов’язав Управління державної охорони проводити скрінінг температури всіх співробітників і відвідувачів Банкової. Якщо людина відмовиться це робити, то її просто не пустять в приміщення.

Про це йдеться в розпорядженні Андрія Єрмака.

Людям з температурою тіла вище 37 градусів працівники держохорони рекомендують звернутися до лікаря.

“Підрозділам Служби охорони на період карантину наказано запровадити скрінінг температури працівників і відвідувачів Офісу Президента і Координаційного центру взаємодії з Кабінетом Міністрів України з метою недопущення розповсюдження інфекційних захворювань особами, що мають ознаки захворювань, – йдеться в розпорядженні.