Кабінет міністрів 25 листопада змінив тимчасового виконувача обов’язків голови Державної фіскальної служби.

Замість Сергія Солодченка відомство поки очолить начальник управління протидії економічним злочинам Головного управління ДФС в Житомирській області Дмитро Сосинович.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан.

Сам Солодченко в своєму Facebook уточнив, що продовжує роботу у фіскальній службі на посаді першого заступника її голови.

Також уряд призначив Наталію Дюжілову главою Державної сервісної служби містобудування, а Володимира Процько – головою Держслужби експортного контролю. Обидва чиновника призначені шляхом укладення контракту на проходження держслужби на період карантину.

У свою чергу, звільнили заступника міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Дмитра Романовича (за пропозицією міністра Ігоря Петрашко), а також заступника голови Держслужби геодезії, картографії та кадастру Павла Шевченка (за власним бажанням).

Кабмін також погодив проекти указів президента про звільнення за угодою сторін голови Закарпатської обладміністрації Олексія Петрова і призначення замість нього Анатолія Полоскова. Крім того, погоджено звільнення голови Харківської ОДА Олексія Кучера і призначення замість нього Айни Тимчук.