Сергія Лебедко, якого в 2017 році затримали на гарячому під час отримання хабара в 66 мільйонів гривень, після резонансу в ЗМІ звільнили з посади в.о. начальника Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.

Про призначення на високу посаду стало відомо напередодні, 12 січня, з повідомлення журналіста Юрія Бутусова.

Про це повідомило джерело в податковому комітеті Ради.

“Після публікації співрозмовник LIGA.net в податковому комітеті Ради повідомив, що Лебедко звільнили з ДФС”, – йдеться в повідомленні видання.

Цю інформацію підтверджує і колишній генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці в Facebook.

“Апдейт попереднього поста про призначення підсудного Лебедко на посаду в.о. керівника Офісу великих платників податків ДФС.

Сьогодні прийнято рішення про звільнення м Лебедко. Локальний респект владі”.

Відзначимо, що указ про призначення Лебедко виконуючим обов’язки начальника Офісу великих платників податків ДФС датований 8 вересня 2020 року. В той момент ДФС очолював Сергій Солодченко.

У 2017 році виконуючий обов’язки начальника управління внутрішньої безпеки ДФС Сергій Лебедко, найближча довірена особа тодішнього глави ДФС Романа Насирова, був затриманий СБУ на вимаганні хабара за відшкодування податку на додану вартість. 24 лютого 2017 го Лебедко заарештували на місці злочину під час отримання 66 мільйонів гривень.

Нагадаємо, в лютому 2020 року з’явилася інформація про те, що начальнику одного з підрозділів ДФС Сергію Лебедко, якого три роки тому затримували за вимагання майже 70 мільйонів гривень хабара, вдалося повернутися на службу.