Вадим Пристайко залишиться в новому складі Кабінету міністрів: Після того як він покине посаду глави МЗС, дипломат може зайняти пост віце-прем’єра.

Колишній глава МЗС України Вадим Пристайко після відставки не покине уряд і займе пост віце-прем’єра: про несподіване призначення повідомило видання “Європейська правда” з посиланням на джерела в парламенті.

Згідно з отриманою інформацією новим главою Міністерства закордонних справ стане Дмитро Кулеба, а його посаду Кабінеті Міністрів займе саме Пристайко.

Інформацію журналістам повідомили сьогодні в другій половині дня депутати фракції “Слуга народу”, які отримали відповідні дані від керівництва. Зеленський направив до Верховної Ради офіційне представлення, в якому говориться, що Кулеба очолюватиме тільки МЗС – значить, він не зберігає нинішню посаду віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

При цьому виникла юридична проблема, яка пов’язана з тим, що посада глави МЗС прописана окремим пунктом в Конституції, а її поєднання з іншими посадами в уряді не передбачено.