Бізнесмен Вадим Шульман подав новий позов до Високого суду Лондона, звинувативши олігархів Ігоря Коломойського і Генадія Боголюбова в крадіжці понад 500 млн доларів, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Під час експерименту Россошанський…”: Чому адвокати сім’ї Ноздровської сумніваються у версії слідства

Відповідний документ ексклюзивно отримав Kyiv Post.

"Позов звинувачує Коломойського і його партнера Генадія Боголюбова в крадіжці понад 500 мільйонів доларів у мультимільйонера з Кривого Рогу, який зробив свій статок у 1990-х роках, вони перевозять вугілля з Донецької області на заводи в Дніпрі. Шульман вимагає погашення від Коломойського і Боголюбова, стверджуючи , що вони використовували 15-річну дружбу, щоб обдурити його в ділових угодах від Алтайських гір до Уоррена, Огайо", – сказано в матеріалі.

У процесі докладно описали хід угод із кінця 1990-х років до 2016 року. У документі також надані епізоди від екс-прем'єр-міністра і лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, російського олігарха Романа Абрамовича і кума Володимира Путіна Віктора Медведчука.

"Справа, подана в травні 2017 року, пропонує внутрішній погляд на тіньову групу компаній і фабрик "Приват" Коломойського. У ньому також міститься більш докладна інформація про те, як Приватбанк використовувався як скарбничка для своїх власників і часто як резерв для власного банківського рахунку Коломойського", – сказано в статті.

Зазначається, що уряд України націоналізував банк у грудні 2016 року. Щоб приховати дірку в балансі кредитора, створену багаторічною кампанією розкрадання з боку екс-власників, перекачували 5,5 млрд доларів платників податків. Цю ситуацію ні Коломойський, ні Боголюбов не прокоментували.