Михайло Гаврилюк зізнався, чому їздив на автомобілі для воїнів АТО, передає Корупція.Інфо.

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Гаврилюк звернувся до всіх, хто звинувачував його в крадіжці волонтерського автомобіля. За словами нардепа, він просто використовує машину, коли вона "нікому не потрібна". Гаврилюк додав, що нікому ніколи до цього не було діла, а тут всі різко звернули увагу на чому він їздить. Михайло пов'язав це з тим, що хтось із олігархів вирішив очорнити його ім'я і спеціально найняв журналістів, які написали про нього "не правду".

Популярне: "Хотіли мене "натягнути" на 700 грн": У Мережі активно обговорюють шахрайські дії "Нової пошти"

«Всім набагато важливіше, як трактуєте це ви, а не те, що скажу я. Набагато важливіше, що я під'їжджаю ній на роботу, коли вона нікому не потрібна. Так і стаєш сьогодні ворогом народу. Якщо не погодишся йти в одну ногу з олігархами, вони приберуть тебе для своїх кандидатів », – написав Гаврилюк.

Гаврилюк додав, що проти нього ведеться навмисна травля, і навіть натякнув ким саме.

Погодься я кілька років до того перейти в партію, символом якої є зелена городня рослина, може бути, і в подальшому був в списку недоторканних героїв одного з найвідоміших каналів? А якби не озвучив суму, яку мені за це перехід запропонували, то, хто знає, може і назавжди залишився б обділений їх увагою. Але я не змовчав і натомість отримав переслідування і вічні провокації.

Нагадаємо, що днями з'явилося відео, на якому видно, що позашляховик зі спеціальними темно-зеленими номерами, які заснувало МВС для учасників АТО і волонтерів, Гаврилюк використовує в своїх особистих цілях, просто катаючись на ньому на роботу.