Партія "Опозиційний блок" звинуватили скандального міністра юстиції Павла Петренко в кришуванні рейдерства і вимагає його відставки.

Співголова фракції "Опозиційного блоку" Юрій Бойко заявив, що Україну захлеснула хвиля агрорейдерства, і ці дії відбуваються під "дахом" Міністерства юстиції та правоохоронних органів. В якості прикладу Юрій Бойко навів випадок, який нещодавно стався з аграрним підприємством в Харківській області.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"Під керівництвом місцевих правоохоронців та місцевого відділення Міністерства юстиції просто переписали елеватор і землю на іншу особу. Приїхали озброєні люди з новим реєстром, викинули господаря і сказали: це тепер наше. Таких випадків з початку року майже півтисячі. Всі фермери, з якими ми спілкувалися, кажуть про одну схему. Це таке ноу-хау нинішнього режиму. Схема працює вже три роки, і робиться все це під "дахом" Міністерства юстиції. Тому що так нахабно діяти можна тільки з допомогою "чорних" нотаріусів і під "дахом" органів, щонайменше місцевих. Спробу рейдерського захоплення на Харківщині вдалося зупинити, як тільки приїхала поліція з Києва, так як місцеві правоохоронці допомагали рейдерам", – зазначив Бойко.

Окрім цього він зазначив, що за кришування рейдерства фракція "Опозиційного блоку" вимагає усунення Петренка з посади міністра юстиції і готує відповідний проект постанови Верховної Ради.