На Буковині засуджено нелюда за побиття чоловіка та його маленьких дітей

Глибоцький районний суд підтримав позицію Сторожинецької місцевої прокуратури та визнав винним 50-річного жителя с. Банилів-Підгірний та його двох синів (1998 та 2000 років народження) у скоєнні злочину. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької області, – Корупція Інфо

Популярне: ЯКЕ ЗВІРСТВО: Скандального політичного діяча Дарта Вейдера підірвали в машині разом з ДІТЬМИ!(ФОТО)


Встановлено, що 04.08.2016 обвинувачені, переслідуючи умисну мету завдати тілесних ушкоджень своєму 38-річному односельчанину, попередньо домовившись та озброївшись дерев’яними штахетами, зупинили мотоцикл на якому пересувався потерпілий разом з своїми малолітніми дітьми (2008 та 2014 років народження).


Зловмисники, діючи з особливою зухвалістю, незважаючи  на те, що поруч з потерпілим перебували його діти, завдали тілесних ушкоджень чоловікові, його сину та дочці.


Найбільше потерпіла 8-річна дівчинка, яка отримала перелом лобної кістки, гематоми та забій головного мозку. Відповідно до висновків судово-медичного експерта вказані травми відносяться до тяжких тілесних ушкоджень.


Обвинувачені свою вину не визнали, проте державний обвинувач довів скоєння ними вказаних злочинів.


За результатами судового розгляду 50-річному буковинцю призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі, а його неповнолітнім синам призначено 2 роки позбавлення волі та на підставі  ст. 75,104  звільнено від відбуття покарання з іспитовим строком на 1 рік.


Керівник місцевої прокуратури не погоджується з рішенням суду в частині призначення покарання з іспитовим строком, та готує апеляційну скаргу на вказане рішення.