У Кривому Розі чоловік знущається над котами. Сусіди розповідають, що він розрізає тваринам шкіру і зашиває звичайними нитками, передає Корупція.Інфо

Популярне: “А все не так просто”: Справа Саакашвілі ПЕРЕНОСИТЬСЯ. Ви просто впадете, дізнавшись причину

В одному з дворів Кривого Рогу місцева жителька, яка підгодовує котів, що живуть в дворі, помітила, що її підопічні стали безслідно зникати. Жінка з'ясувала, що котів до себе додому став забирати чоловік, який проживає в сусідньому будинку. З гостей коти поверталися покаліченими – у деяких не було очей, а у одного з котів і зовсім була виявлена ​​різана рана, зашита звичайними нитками.

Ірина стала бити на сполох. Разом з сусідками однодумницями вони звернулися в поліцію і до зоозахисників. Чоловік свою причетність до котячих каліцтв не заперечив. При цьому був упевнений, що таким чином він їх лікує.

Коли до нього прийшли дільничні, в ванні виявили обробну дошку і ніж, в його квартирі на той час перебували кілька котів. Їх забрали зоозахисники і відвезли до ветклініки. У кота, якого жалісливий чоловік вирішив оперувати ветеринари діагностували абсцес, ще у одного згорнуту шию, також є кошенята, у яких кислотою випалені очі.

Сусіди хірурга-самоучки впевнені – у чоловіка проблеми з психікою, вони побоюються, що в небезпеці не тільки коти, але і діти, які живуть з ним по сусідству.

В даний час в цій історії намагаються розібратися правоохоронці. Їм належить довести причетність чоловіка до котячих каліцтв, а також з'ясувати, чи небезпечний він для суспільства.