Убита в селі Мильники Ніжинського району 2-річна дівчинка померла від тяжких тілесних ушкоджень – набряку головного мозку та субдуральної гематоми, передає Корупція.Інфо

"На місці злочину судмедексперт разом з гінекологом в присутності понятих оглянули тіло загиблої дівчинки і ніяких слідів зґвалтування не виявили. Ці ж фахівці оглянули і старшу сестричку – ніяких слідів сексуального насильства вони не знайшли", – повідомили в прес-службі поліції Чернігівської області.

Також правоохоронцями призначили ряд експертиз, в тому числі судово-медичну, результати яких будуть приєднані до матеріалів справи.

Новозаводський районний суд Чернігова заарештував чоловіка, підозрюваного в злочині по ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу. Він буде знаходиться під вартою протягом 60 діб.

"Мова йде про раніше судимого чоловіка, який підозрюється в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть дворічної дівчинки – доньки подруги своєї дружини", – відзначили в поліції.

Крім того, щодо матері загиблої дівчинки правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 166 Кримінального кодексу – злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною.

Популярне: "Лодирі. Тільки сидять в ресторанах – пиво, водка, віскі. Нахр*н вони потрібні": Москаль накинувся на представників ОБСЄ

В селищі Дубове Закарпатської області на березі річки Тересва перехожий виявив замерзле тіло . Прибулі на місце події поліцейські встановили, що дівчину вбили.