Підозрюваний у вбивстві вченого Миколи Шитюка, ттіло якого знайшли в орендованій квартирі в Миколаєві, виявився його далеким родичем. Про це розповів в.о. начальника Центрального відділу поліції ГУНП в Миколаївській області Віктор Прокудін, повідомляє "112".

"Встановлено, що до скоєння вказаного злочину причетний 24-річний чоловік, житель Миколаївського району. Він є далеким родичем потерпілого", – розповів Прокудін.

Як з'ясувалося, підозрюваний раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків.

Нагадаємо, 2 вересня правоохоронці затримали 25-річного жителя Миколаївського району, підозрюваного у вбивстві українського професора Миколи Шитюка. Чоловік був затриманий поліцейськими на зупинці громадського транспорту в момент, коли збирався їхати в місто. За його словами, смертельні ножові поранення він наніс потерпілому через сварку, що раптово виникла на ґрунті особистих взаємин.

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиці

Раніше ми писали, що тіло професора з ознаками насильницької смерті знайшли в тому ж будинку, в якому в 2012 році зґвалтували Оксану Макар.

Микола Шитюк – академік Української академії історичних наук, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Вчений був одним з найбільш відомих в Україні та за її межами дослідників Голодомору 1933 року.