Чоловік розлютився і почав бити рідну батька – «дров у топку» конфлікту підкинув надлишок алкоголю в крові першого

Під Сумами син жорстоко побив батька. Про це повідомляє поліція Сумської області. Словесна перепалка переросла в конфлікт і після – переросла в побої:

«У Сумській області 45-річний житель Буринського району під час сварки з батьком так побив дідуся, що той втратив око». Відомо, що «дитина» пригадав старому «колишні образи» і вирішив провести відразу – «виховну бесіду», а після не впорався з емоціями і почав бити батька. Відомо також, що 74-річного чоловіка доставили в місцеву лікарню всього синього від побоїв – особа було розбите практично до невпізнання:

«У потерпілого контузія важкого ступеня і розрив склери ока». Сам потерпілий розповів поліції, що його побив син. Поліцейські розшукали чоловіка на наступний день в сараї біля місця, де напередодні і сталося побиття:

«Батько і син живуть в одному селі, але в різних будинках. При цьому між родичами склалися неприязні стосунки. Син часто згадував батька старі образи. Але вони зустрічалися часто, оскільки син тримав в господарстві худобу батька ». Більш того, звірство відбувалося на очах доньки потерпілого.

В день інциденту чоловік шукав свою дружину, жінку не знайшов, але припускав, що вона може бути у старого – прийшов п’яним, розв’язав конфлікт і вчинив розправу над літнім:

«Чоловік був п’яний і спочатку вдарив батька рукою по обличчю, а потім почав бити його палицею.

Випадковим свідком інциденту виявилася його дочка, яка також зайшла до батька. Вона і викликала швидку допомогу », – констатували поліцейські регіону.

На даний момент відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України “Умисне тяжке тілесне ушкодження”. Горе-синові загрожує до 7 років за ґратами.