Зранку 10 жовтня російські бійці масово обстріляли Україну. Внаслідок ударів ворога постраждала критична інфраструктура. Зокрема, під прицілом російської армії опинилася Київська ТЕЦ.

Окупанти б’ють ракетами та авіацією по критичній інфраструктурі, аби знищити енергозабезпечення нашої держави. Про це повідомили в ОП.

“Звірячий обстріл України”.

Під прицілом ворога 10 жовтня опинилися енергооб’єкти у різних куточках нашої держави. Зокрема на: Львівщині; Запоріжжі; Київщині; Хмельниччині; у Дніпрі; у Вінниці; на Івано-Франківщині; Сумщині; Харківщині; Житомирщині; Кіровоградщині.

Також від рук ворога страждає весь Південь. В ОП переконують, масова атака може вплинути на стабільність енергозабезпечення. Тому українцям радять бути готовими до наслідків ворожих обстрілів. Можливі навіть віялові відключення.

Заступник голови ОП Кирило Тимошенко повідомив, що на Київщині системи ППО збили шість російських ракет. Втім, ворог влучив і в Київську ТЕЦ. Профільні служби намагаються ліквідувати наслідки обстрілів.

«Немає такої ракети, яка змусить нас відступити», – підкреслив Кирило Тимошенко.

Раніше Ганна Маляр оприлюднила інформацію про кількість випущених ракет, станом на 11:34, це число становить 83. При цьому, 43 з них вдалось збити, проте дані ще уточнюються.