Станом на вечір 4 травня, українська влада має зв’язок із захисниками Маріуполя, що перебувають на території заводу «Азовсталь», а війська росії вже на території підприємства,  про це повідомив у коментарі Радіо Свобода голова делегації України на переговорах з росією, народний депутат і голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.

Другий день тривають спроби штурму заводу. Російські війська на території «Азовсталі» перебувають уже, – зазначив Арахамія з посиланням на слова командира полку «Азов».

Подробиць він не навів. Раніше Генштаб ЗСУ повідомив, що в Маріуполі російські війська за підтримки авіації відновили наступ в окремих районах з метою взяття під контроль території заводу “Азовсталь”. Досі – безуспішно.

Удень 4 травня міська влада Маріуполя повідомила, що втратила зв’язок із українськими військовими, які захищають «Азовсталь».

Мер міста Вадим Бойченко також зазначив, що бої точаться на території «Азовсталі», де разом із військовими перебувають і цивільні жителі.

Завод «Азовсталь» став тимчасовим прихистком та повноцінним сховищем для сотен мешканців міста Маріуполь після того, як росія напала на Україну та почала знищувати будинки мирних людей. Вже понад два місяці його героїчно обороняють українські військові та сили самооборони. Нажаль, вижити змогли не всі, адже майже щодня російські орки бомбардують підприємство.

Нещодавно звідти вдалось евакуювати близько 150 жінок, дітей та людей похилого віку. Проте, за даними нашої влади, ще близько 200 мирних мешканців та військових залишаються в укритті, в катакомбах заводу.