ATO

Російські військові показали техніку, яку вони стягнули до Луганська. На фото, викладених в інтернет бойовиками, видно, що все знаходиться в стані повної бойової готовності.

Військові експерти кажуть, що Росія місяць стягувала війська і може наступати хоч завтра, передає "Знай.ua".

37-річний радист із Москви виклав у соцмережі фото танків, бойових машин піхоти, "Уралів" із російськими розпізнавальними знаками та номерами, мінометів, гранатометів та автоматів. Також похизувався ПТУРами, які є на озброєнні тільки в Росії. Вся ця зброя зараз знаходиться в Луганську. На світлинах видно снайперів в "кікіморах", бензовози та міномети "Васильок". Свій "репортаж" терорист робить упродовж двох останніх тижнів.

"Три ударні групи російських терористів вже сформовані. Після Дебальцевого вони перегрупувалися, на полігоні в Луганську створили такий собі "відстійник". Там зібрали всі сили. В грудні ми спостерігали такі самі скупчення, вони майже місяць підтягували техніку. А після того вдарили по Дебальцевому. Зараз відбувається те саме. Причому, вони встигли повністю підготуватися і напасти можуть в будь-який момент. Хоч завтра. А не 9 травня, як зараз кажуть наші генерали", – пояснив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Місце, де саме терористи створили "відстійник", вибране не випадково. За словами Тимчука, звідти в будь-який момент вони можуть дуже швидко дістатися до "лінії зіткнення".

"Знайдені вами фото повністю збігаються з даними, які ми маємо. Але дуже дивно, що ці фото є у відкритому доступі. Раніше ми теж відстежували по соцмережах переміщення терористів. Але потім ФСБ оперативно почало знищувати цю інформацію. Дійшло до того, що у військових забирають телефони. Знаходити їх стало важче", – уточнює експерт.

За даними розвідки, на окупованих територіях зараз перебуває 742 танки різних модифікацій, більше тисячі БМП, БТР, БРДМ, 386 одиниць систем РЗСО, 92 одиниці систем ППО та ще тисячі мінометів, артилерії, кулеметів та РПГ. Приблизна численність бойовиків – 12,5 тис., та ще 3,2 тис. кадрових російських військових.

 

Джерело: Корупція.Інфо