З'ясувалися подробиці про те, чим займаються діти "Сірого кардинала" української політики, друга і соратника президента України Ігоря Кононенко.

Конененко не особливо любить поширюватися в інтерв'ю про своє особисте життя. Як відомо, він одружений і виховує трьох дітей. Подробиці про його дітей з'ясувалися тільки зараз.

27-річний Віталій Кононенко, якого назвали на честь дідуся, здобув вищу освіту в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. Політичних амбіцій хлопець не має. По крайней мере, так стверджує сам Ігор Кононенко в розмові з журналістами.

Старша дитина народного депутата захоплюється тенісом: і великим, і пінг-понгом, а взимку катається на лижах. Віталія часто можна зустріти на кортах "Міжнародної тенісної академії" в Пущі-Водиці (як писали ЗМІ, комплекс на ділянці 2,8 га землі належить президенту Петру Порошенко і його друга-нардепу Ігорю Кононенко). І не дивно, адже Віталій спочатку займався проектом батька з моменту будівництва і працює там до цього дня на посаді спортивного директора. 19 Тут Знаходиться кортів, фітнес-клуб, басейн, гуртожиток для 200 дітей і готель. У центрі навчання проходять професійні тренування, а на території проводяться змагання та турніри.

23-річна Дарина Кононенко, середня дочка нардепа, на відміну від свого брата вибрала освіту закордоном. Як розповіли "Країні" джерела, наближені до сім'ї, Оля вирушила до Швейцарії і вступила до Інституту вищої освіти Гліон (Гліон Інститут вищої освіти).

Самі викликають фотографії в соціальних мережах у молодшої дочки Кононенко. 16-річна Ольга не соромиться виставляти знімки з домашніх вечірок, де вони з друзями розпивають алкогольні напої, сплять у ванній і збирають зламаний стіл, на якому танцювали. Вона носить футболку з провокаційним написом Bitch # 1 (англ. Стерво), любить фотографуватися в купальнику і робити Селфі в дзеркалах.

До недавніх пір дівчина вчилася в "Київській міжнародній школі" (Київ Міжнародна школа), де уроки проводяться виключно англійською мовою. Рік навчання тут коштує близько 500 тис. грн. Але восени минулого року папа відправив Олю закордон. Вона стала студенткою TASIS (Американська школа в Швейцарії). Це найстаріша приватна американська школа в Швейцарії, яка знаходиться в місті Монтаньола. Відділення школи є також у Великобританії і Пуерто-Ріко.

Школа славиться тим, що тут за особливою програмою готують до вступу в провідні вузи світу. На території знаходяться 25 будівель, серед яких замки XV-XVIII ст., Тенісні корти, танцювальні студії, власний театр. Відзначимо, що Оля займається танцями і бере активну участь в спортивних змаганнях (грає в жіночий футбол).

За рік навчання дочки в TASIS Ігор Кононенко ПЛАТИТЬ 2,2 млн грн. Проживають учні в старовинному гуртожитку. Дівчатка і хлопчики – окремо, в кімнатах по 2-3 людини.