Злата з’явилася на світ 09.09.2019 і одразу ж почалася її боротьба за своє життя.

Через ускладнення під час пологів дитина постраждала від важкої асфіксії. Початковий діагноз  -гіпоксично-ішемічна енцефалопатія внаслідок тяжкої асфіксії при народженні, церебрального лейкомоляція, симптоматична епілепсія.

Дитина пройшла чимало консультації, лікувань, та останнє обстеження МРТ виявило наявність субдуральних гігром (крововиливів у голові, які тиснуть на мозок), які потрібно видаляти для нормального розвитку дівчинки. Операцію дитині провели, за кошти, які родині дівчинки довелося зібрати самостійно, але тепер на неї чекають тривалі реабілітації і відновлення.

“Ми їздили до реабілітаційного центру, після чого Златочка почала сидіти та перевертатися. Златі ставлять основний діагноз: ДЦП, гідроцефалія, розбіжна косоокість, затримка етапів розвитку, тому моїй маленькій дівчинці потрібна реабілітація постійна, для того, щоб не упустити шанс на повноцінне життя. Для цього лікарі рекомендують кожних 3 місяці проходити реабілітацію. Це дуже великі кошти для моєї родини”, – каже мама дівчинки і просить про посильну допомогу. 

Реквізити для допомоги:

4731219121147007 Гайдаманчук Марина