Терміново! Опісля зустрічі з Зеленським- Блінкен розніс. Почули всі – моментальне рішення. Почалось

Державний секретар США Ентоні Блінкен відмітив, що Україна досягла певного прогресу в ухваленні реформаторських законів, однак акцентував на тому, що український народ чекає їхнього виконання. Про це він заявив на спільній пресконференції з Президентом України Володимиром Зеленським у Києві.

“Як сказав Президент Зеленський, дуже важливо розуміти те, що (перед Україною.) залишаються значні виклики, але є і значний прогрес. Земельна реформа – це дуже важливе питання, як і новий закон, який стосується незаконних доходів…. Але хочу сказати, що закони дуже важливі, але не менш важливе їхнє виконання. І те, що ми чули, – український народ хоче бачити не лише ухвалення законів, а й їхнє виконання, що включає і боротьбу з корупцією”, – сказав Блінкен.

Він поінформував, що говорив з Президентом Зеленським про важливість продовжувати працювати в напрямку корпоративного урядування.

“Це питання надзвичайно важливе, зокрема, стосовно “Нафтогазу” і не тільки його, а й інших основних інституцій. Ми говорили про важливість сильних і незалежних антикорупційних інституцій, про реформу судової влади і те, яким чином обираються судді”, – зазначив держсекретар США.

Відмітимо, що Після візиту в Україну держсекретаря США Ентоні Блінкена у “Слузі народу” висловили сподівання, що між країнами посилиться співпраця. Зокрема, Україна очікує від США військової допомоги для боротьби з російською агресією.

Про це розповіла нардепка від “Слуги народу” Єлизавета Ясько. Вона висловила сподівання, що Україна може отримати статус основного партера поза НАТО.

“Від візиту держсекретаря США Ентоні Блінкена ми сподіваємось на посилення співпраці. І це офіційно декларують у США. Потрібно усвідомлювати, що Україну у США підтримують представники обидвох партій, що йде нам на користь. А націленість нової адміністрації Президента Байдена на повернення своєї країни на лідируючі позиції у світі, дійсно підвищує маневрові можливості США у консолідації наших друзів та союзників у боротьбі з російською агресією. Якщо говорити конкретно, то ми чекаємо військової допомоги, нам потрібні конкретні програми співпраці, зокрема у посиленні нашої обороноздатності та безпеки”, –сказала Ясько.