Терміново! Посадять- Білецький в істериці, дав команду на “штурм”: ганебні кадри. Прото бандити!

Лідер “Національного Корпусу” Андрій Білецький разом з активістами руху стали ініціаторами зіткнення з правоохоронцями. Саме з їхнього боку пролунав заклик до початку сутички.

Так, у розпорядженні OBOZREVATEL, з’явилося відео, на якому видно, як натовп активістів на чолі з Білецьким наближається до правоохоронців. Після хвилини переговорів з боку мітингувальників пролунав заклик “Давай!”

Далі почалася масова бійка, розпорошення сльозогінного газу, фарби з балончиків, також активісти кидали в правоохоронців шини. Весь цей час поліцейські закликали представників “Нацкорпуса” до порядку. У гучномовець звучало: “Учасники акції, припиніть порушення громадського порядку!” Однак з боку активістів звучало тільки: “Вперед, Вперед!”

Що не менш цікаво, у суботу, 14 серпня, активісти “Національного корпусу” дорогою на Банкову нібито пограбували машину, яка привезла продукти в магазин поруч. Йдеться про кілька ящиків молока.

Про це заявив співрозмовник “Української правди” у правоохоронних органах. Відзначається, що активісти, нібито роздавали його побратимам, мотивуючи тим, що молоком добре промивати очі, коли потрапить сльозогінний газ.

Отже. Висновки по акції Нацкорпусу. Ось, щопишуть у мережі.

Загальне відчуття – безпорадність націоналістів. Вони навіть не змогли підійти до Офісу президента. Спробували качати права, але отримали відсіч від силовиків і пішли в безглуздий марш до «дому Зеленському», де той давно не живе.

Важливий момент – націоналістів було дуже мало. Багато було грізних заяв про мобілізацію і капітуляцію. За підсумком прийшло кілька сотень людей (силовиків було в рази більше).

Навіть практично всі інші націоналістичні організації акцію проігнорували, демонструючи, що проблеми Нацкорпуса – це не їхні проблеми.

Загалом, для Нацкорпусу ця акція явно в мінус. І сигнал про його слабкості.

Що може мати цілком конкретні наслідки в плані продовження і прискорення відпрацювання кримінальних справ по членам Нацкорпусу.

Але конкретно в даному випадку – питання чи буде кримінальне переслідування самого Андрія Білецького, який закликав до прориву і спровокував масові заворушення під Офісом президента. З точки зору профілактики подібних випадків в майбутньому це дуже важливий момент.

До слова, ще один висновок з сьогоднішніх акцій – влад, схоже, знайшли спосіб убезпечити себе від повторення погрому Офісу президента.

Всього два простих кроки:

1. Пускати всіх тільки після перевірки та огляду (вже це стало непереборною перешкодою сьогодні для Нацкорпусу).

2. Відгородити турнікетом і кордонами спецназу всі підступи до будівлі. А в сторонці нехай мітингують скільки хочуть.

Чому до таких простих рішень не додумалися раніше – питання відкрите.