Знищення України! Путін шокував – сталося немислиме : фінальна крапка – три напрямки атаки!

Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Росія може провести “повзучу анексію” Азовського моря. Цю заяву прокоментував у програмі “Сьогодні День” на каналі “Україна 24” конфліктолог-міжнародник Григорій Перепелиця.

“Росія почала не тільки окупацію Кримського півострова й частини Донбасу, а й морську блокаду. Це було очевидно з самого початку. Спочатку це проводилося під виглядом часткової морської блокади, а кінцева частина — завершити повну морську блокаду України як в Азовському, так і в Чорному морі. Ми практично втратили свою морську економічну зону, і на Азовському у нас навіть територіальних вод немає, завдяки нашому сумнозвісному договору співпраці України з Росією в Азовському морі. І тепер фактично ми втратили наші морські комунікації, ми можемо контролювати тільки каботажні плавання в районі чорноморського узбережжя в Одеській і Херсонській областях”, — сказав він.

Експерт розповів, що Путін продовжуватиме наступ, і назвав основні напрямки атаки.

“Проблема в тому, що ми не сприймаємо російську агресію як війну, ми розділили її на клаптики: окремо окупація Криму, окремо бойові дії на Донбасі, і тепер ось Керченська протока. Потрібно розглядати війну в реальності, тому що кінцева мета цієї війни — знищення України як держави. Відповідно, відведення військ від українських кордонів зовсім нічого не означає, Путін не відмовиться від своїх агресивних планів. Коли гібридні методи дають збій у зв’язку з закриттям прокремлівських каналів в Україні, фінальна крапка у війні залишається за військовими.

Путін вже показав, де наступатиме. Перший — це північний напрямок, угрупованням Воронеж-Білгород-Курськ, другий — це Донбас, посилення окупованих територій, і третій, найпривабливіший — південний напрямок, блокада морської акваторії та створення інфраструктури для морських десантних операцій”, — сказав він.

Крім того, президент РФ Володимир Путін попри заяви про відведення військ від кордону з Україною не відмовляється від агресивних планів щодо неї.

Таку думку висловив відомий американський політтехнолог-республіканець Дейн Уотерс.

Він спрогнозував, що РФ не йтиме на зниження ескалації на Донбасі.

“Але сьогодні мене набагато більше турбує те, що відбувається в Чорному морі – росіяни його перекрили. Мені здається, що це такий багаторівневий підхід: вони застосовують психологічну зброю, сподіваючись, що помилки українського уряду дадуть їм виправдання для нападу; економічно вони завдають шкоди Україні, обмежуючи доступ до портів, вільну торгівлю, і звичайно, є “опозиційні” партії в Україні, які створюють політичний хаос і дестабілізують ситуацію”, – зазначив Уотерс.

Путін, за його словами, втручається у внутрішні справи багатьох країн, у тому числі України, Ємену, Сирії, щоб показати, що він здатний вирішувати конфлікти, навіть якщо сам же їх і створює, і влаштувати торг.