Краса вимагає жертв. Це загальновідоме кліше стає зрозумілим, коли дізнаєшся, що робили з жінками косметологи минулого століття. Ми зібрали 14 фотографій апаратів для різних косметичних процедур, дивлячись на які складно повірити, що це не тортурні пристрої, а пристосування для наведення краси.

14 аппаратов из кабинета косметолога прошлого века, которые испугают даже мужчин аппарат, косметолог

 

1. Заморожування веснянок

Це зовсім не сцена тортур з фільму жахів. Така машина колись використовувалася, щоб "заморозити" веснянки за допомогою вуглекислого газу. Очі і ніздрі пацієнта закривалися герметичними пробками, а дихати під час процедури потрібно було через спеціальну трубку.

 

1. Замораживание веснушек аппарат, косметолог

2. Гігантський фен
 

Подібні вбудовані гігантські фени використовувалися для швидкого сушіння волосся в 1920-і роки.

2. Гигантский фен аппарат, косметолог

 

3. Завивка волосся

Це звичайна машина для хімічної завивки волосся, використовувана в Німеччині наприкінці 20-х років, правда, сьогодні вона виглядає, як якийсь прилад божевільного вченого для експериментів над мозком.

 

3. Завивка волос аппарат, косметолог

 

4. Апарат для корекції макіяжу

Легенда і новатор в індустрії краси компанія Max Factor створила моторошне пристрій, яке використовувалося для швидкої корекції макіяжу.

 

4. Аппарат для коррекции макияжа аппарат, косметолог

 

5. Зігріваюча маска для обличчя

У 1940 була розроблена електрична маска, яка гріла шкіру обличчя, щоб стимулювати кровообіг і змушувати шкіру виглядати свіже. Був, правда, негативний чинник – діти починали смертельно боятися своїх матерів.

 

5. Согревающая маска для лица аппарат, косметолог

 

6. Крісло для схуднення

Салони для схуднення були популярні в 1940-х роках. У кожному салоні використовувалася своя методика до зниження ваги. Одним з таких методів стали машини для схуднення, які представляли із себе спеціальне крісло, яке масажував ноги пацієнта за допомогою металевих роликів.

 

6. Кресло для похудения аппарат, косметолог

 

7. Маски Хелени РубінштейнХелена Рубінштейн була власницею мережі косметичних салонів по всій країні, що зробило її однією з найбагатших жінок свого часу. Вона-то і створила ці відразливі маски, які використовувалися при косметичних процедурах.

 

7. Маски Хелены Рубинштейн аппарат, косметолог

 

8. Накидка від сонця

Сонцезахисних крему не існувало до середини 1940-х років, и Любителі повалятіся на пляже змушені були шукати способ захістіті свою шкіру від шкідлівого впліву Сонячних променів. Тому корістуваліся накидками з вбудованим сонцезахисних окулярами.

 

8. Накидка от солнца аппарат, косметолог

 

9. Машина-горгона

У 30-х і 40-х роках Минулого століття були очень Популярні бліскучі завіті локони. Щоб сделать Собі Такі зачіски, жінки Годін сіділі, помістівші свое волосся в подібні машини. Що цікаво, много перукарні в Японії и Кореї досі Використовують Цю техніку.

 

9. Машина-горгона аппарат, косметолог

 

10. Маска з лимонів

Кілька років тому в косметичних салонах були дуже популярними лимонні маски для обличчя. Зрештою з'ясувалося, що лимони не годяться для шкіри.

 

10. Маска из лимонов аппарат, косметолог

 

11. Гламурний капелюшок

Цей дивний герметичний агрегат, який надягав на голову пацієнткам, був призначений, для того, щоб домогтися рожевого кольору обличчя за рахунок зниження атмосферного тиску навколо голови.

 

11. Гламурная шляпка аппарат, косметолог

 

12. Насос для прищів

Видавлювати прищі завжди було не дуже гарною ідеєю. У 1930-e роки була придумана машина, яка висмоктувала прищі прямо зі шкіри, роблячи її гладкою. Однак, її форсунки були виконані зі скла, і тиск було важко контролювати

 

12. Насос для прыщей аппарат, косметолог

 

13. Гумові маски для підтяжки обличчя

У 20-х роках з'явилися косметичні маски з гуми, призначені для підтяжки і виправлення дефектів шкіри.

 

13. Резиновые маски для подтяжки лица аппарат, косметолог

14. Похмільна туга
 

Max Factor винайшов маску, яка була оснащена рядом пластмасових кубиків, які можна було заповнювати водою і заморожувати.

14. Похмельная маска аппарат, косметолог