Під загрозу життя Дані Максакова ще 2016 року поставив гострий лімфобластний лейкоз, який тоді лікарі спочатку сприйняли за звичайну застуду з ускладненнями. Лікування не давало результату, тож було проведено ретельні дослідження, які показали важку хворобу. 

Десятки тисяч гривень потрібно щомісяця.

Рік лікування – і у хлопчика почалася ремісія, проте хвороба повернулась. 

“Дуже складно описати відчай і біль батьків, у яких з’явилася надія на одужання і яким знову доводиться переживати всі жахи знову”, – кажуть волонтери.

Але родина збирається із силами і везе дитину на порятунок до Мінську, там лікарі знову вводять хлопчика в ремісію, проводять необхідну трансплантацію кісткового мозку, і здавалося б, що тепер лише шлях до перемоги. Але хвороба виявляється сильнішою і лікарі констатують вже третій рецидив. 

Даню знову почали лікувати, лікарі вірили в перемогу і призначили нову трансплантацію.

“Йому призначена Car-t терапія. Вона служить мостиком до трансплантації. З четвертої спроби вдалося виростити клітини і ввести їх нашому хлопчикові. Кошти на трансплантацію ми отримали вiд МОЗ” – розповідає мама Дані.

Зараз у Дані позаду 6 років виснажливої боротьби. І ось тепер після трансплнатації дитині потрібна реабілітація, щоб відновитись після цього і не дати хворобі жодного шансу. Родина хлопчика за всі ці роки витратила неймовірно великі кошти, які їм допомагали збирати небайдужі. 

“Шість довгих та тяжких років боротьби з раком. Ми подолали найдовший та найтяжкий шлях до трансплантації. Ми це зробили! Данило дуже мужньо переніс трансплантацію. Зараз йому потрібен довгий курс з реабілітації. Всі препарати, які потрібні малюку, коштують великих грошей. Приблизна вартість ліків 20000 тисяч гривень на місяць. В нашій родин нічого не залишилось. Ми дуже потребуємо підтримки”, – каже мама хлопця.   

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ карти ‪4149 6293 8708 1938
Максаков Дмитро Олегович